Bitcoin stijgt 10%, Musk beschuldigd van pump and dump en update XRP rechtszaak
Last Updated on 14 juni 2021 by CryptoTips.eu
‘S Werelds grootste cryptocurrency springt van de ene op de andere dag naar $40k en is op dit moment meer dan 10% gestegen, met een koers van $39.600.
Analisten hopen dat Bitcoin minstens twee opeenvolgende dagen boven het $40k niveau kan sluiten, voordat ze een mogelijke uitbraak noemen.
- 🎁 Claim gratis €10 aan crypto bij Bitvavo (vrij te besteden)
- 🎁 Gratis tot 40 USDT bij Bybit (vrij te besteden)
Musk: Tesla hervat het toestaan van Bitcoin betalingen
In reactie op een verhaal waarin een crypto CEO (van een bedrijf genaamd Sygnia) Musk beschuldigd van een pump and dump scheme met de prijs van Bitcoin in het bijzonder en crypto in het algemeen, verklaarde Elon Musk:
Dit is onjuist. Tesla verkocht slechts ~10% van de belangen om te bevestigen dat BTC gemakkelijk kon worden geliquideerd zonder de markt te laten bewegen. Wanneer er bevestiging is van een redelijk (~50%) gebruik van schone energie door miners met een positieve toekomstige trend, zal Tesla doorgaan met het toestaan van Bitcoin betalingen.
This is true pic.twitter.com/72u3SrBf6U
— Elon Musk (@elonmusk) June 14, 2021
De CEO van Tesla ging vervolgens verder met belangrijkere dingen, zoals het tweeten van meer memes.
SEC heeft nog twee maanden nodig
XRP wil graag doorgaan met zijn rechtszaak waarin de SEC het heeft gedwongen. De Securities and Exchange Commission is nu al een paar maanden bezig en heeft tot nu toe niet kunnen bewijzen aan de rechtbank waarom zij XRP anders acht dan Bitcoin of Ethereum.
Nu de rechter ongeduldig wordt en XRP zich graag wil schikken (en eindelijk zijn eigen bull cyclus kan beginnen), zijn er nu strikte termijnen vastgesteld.
🚀#XRP🚀
— XRP Trends (@Lets_trend_XRP) June 12, 2021
It’s clear that the #SEC does not have sufficient evidence to their own lawsuit claims after 2+ years of investigating @Ripple.
Smash that retweet and trend #relistXRP! Let’s get 1000+ retweets. It won’t hurt you!!!
______
As always, a follow for follow!
De SEC heeft nu nog twee maanden gevraagd om e-mails en interne documenten over Bitcoin, Ethereum en XRP openbaar te maken om zijn zaak te bewijzen.
In een persbericht waarin de eis aan de rechtbank wordt getoond, zei de SEC:
Het zorgvuldig en te goeder trouw bepalen van toepasselijke privileges, zoals vereist in deze omstandigheden, is een gevoelige, tijdrovende bezigheid.
Ripple Labs is op zijn zachtst gezegd niet geamuseerd.
hallo.artmagination.com / Depositphotos.com