Weekoverzicht: Elrond, Ethereum en DigiByte presteren het best

Last Updated on 26 juli 2020 by CryptoTips.eu


Jeroen Kok

Jeroen is een vaste copywriter op Cryptotips.eu en behandelt alle recente gebeurtenissen in de crypto markt. Denk hierbij aan interessante nieuwsupdates, maar zeker ook aan koers- en prijsanalyses. Zijn passie voor cryptocurrency ontwikkelde hij in 2017 tijdens de bullrun. Sindsdien heeft hij enorm veel geleerd. De combinatie cryptocurrency en creatief schrijven is voor Jeroen op het lijf geschreven. En een uitstekende manier om zijn kennis te delen aan een groot publiek. Vind mij op LinkedIn / jeroen@cryptotips.eu

In ons weekoverzicht kijken we terug naar de grootste winnaars uit de top 100 cryptocurrencies. De top 100 wordt samengesteld op basis van de marktkapitalisatie van een munt. De grootste winnaars van de afgelopen week zijn Elrond (ERD) met 41.14%, Ethereum (ETH) met 29.86% en DigiByte (DGB) met 19.94%.

Verder zal het je niet ontgaan zijn dat de Bitcoin koers vandaag opnieuw de 10.000 dollar grens heeft doorbroken. Op het moment van schrijven is de koers weer teruggezakt tot $ 9.8670.

Advertentie.

#1 Elrond

Elrond (ERD) presteert deze week het best met een stijging van 41.14% op weekbasis. Op dit moment wordt Elrond verhandeld voor € 0,017234 ($0.020088) met een stijging van 20.31% in de afgelopen 24. Elrond staat hierdoor op positie 43 op basis van marktkapitalisatie.

Waarom stijgt de Elrond koers deze week?

#2 Ethereum

Op de tweede plek van deze week staat Ethereum (ETH) met een stijging van 29.86% de afgelopen 7 dagen. De Ethereum koers is op dit moment € 261.29 ($304.56) met een prestatie van 6.68% in de afgelopen 24 uur. Ethereum staat op positie 2 van de 100.

Waarom stijgt de Ethereum koers deze week?

#3 DigiByte

Op positie 3 staat DigiByte met een stijging van 29.86% de afgelopen week. De DigiByte koers staat op € 0,020747 ($0.024182) op het moment van schrijven, maar daalde met -1.38% in de afgelopen 24 uur. DigiByte staat op positie 37/100.

Waarom stijgt de DigiByte koers deze week?