Regering Seoul neemt crypto holdings in beslag van wanbetalers
Last Updated on 24 april 2021 by CryptoTips.eu
Er was een marketinggezegde van vroeger dat wanneer je wilde zien wat de volgende trendy modeartikelen voor jonge vrouwen in Europa en de VS zou zijn, je naar Tokio moest kijken. In de jaren negentig werd street fashion in de modieuze wijken van Tokio, zoals Harajuku en Shibuya, gegarandeerd gekopieerd door het westen.
In het afgelopen decennium is de invloed van Japan afgenomen, terwijl die van Zuid-Korea is toegenomen. Een van de nieuwste rages waarbij Seoul de eerste is onder zijn collega’s van ontwikkelde economieën, is de acceptatie van crypto. Tijdens de bull run van Bitcoin 2017-2018 zou ongeveer een derde van de Zuid-Koreaanse millennials hebben geïnvesteerd in crypto.
- 🎁 Claim gratis €10 aan crypto bij Bitvavo (vrij te besteden)
- 🎁 Gratis tot 40 USDT bij Bybit (vrij te besteden)
Ripple en Stellar
Inmiddels zitten zelfs de oudere generaties ook in cryptovaluta. In het artikel in de Korea Times van deze week wordt gezegd dat crypto holdings van belastingdelinquenten in het land in beslag worden genomen door de regering om geld te innen.
De regering van Seoel zei:
We worden voortdurend door delinquente belastingbetalers gevraagd om af te zien van het verkopen van hun cryptocurrencies omdat ze hun belasting willen betalen.
Wij geloven dat de belastingbetalers verwachten dat de waarde van hun cryptocurrencies verder zal stijgen als gevolg van de recente piek in de prijs van cryptocurrencies en hebben vastgesteld dat ze meer zullen winnen door hun achterstallige belastingen te betalen en de inbeslagname vrij te geven.
Volgens het overheidsrapport werd de meeste belastingfraude gepleegd met behulp van Bitcoin (19% van de in beslag genomen activa), gevolgd door XRP (16%), Ethereum (10%) en Stellar (9%).
Dat is dus een hele prestatie voor Ripple en Stellar en het bewijst weer eens hoe populair ze allebei zijn in Azië.
Foto door: Chickenonline